Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Reklamacje, zwroty

Kategorie

Promocje

Kontakt

  • MENTEL MZ SP. Z O.O.
    ul. Katowicka 96
    43-346 Bielsko-Biała
    NIP: 547-214-26-32

  • E-mail:sklep@mz-kuchnie.pl
  • Telefon668-390-484
  • Godziny działania sklepuPn - Pt: 8:00-20:00, Sb: 8:00-14:00

Informacje

Reklamacje, zwroty

Uszkodzenie przesyłki w transporcie

Zaleca się, aby Państwo, w miarę możliwości dokonali sprawdzenia stanu towaru po dostarczeniu przesyłki i w obecności kuriera spisali odpowiedni protokół (w przypadku uszkodzenia towaru). Sprawdzenie przesyłki ułatwi i przyspieszy dochodzenie ewentualnych roszczeń od podmiotu odpowiedzialnego w przypadku mechanicznego uszkodzenia przesyłki powstałego w trakcie transportu. Podstawą do złożenia reklamacji z tytułu uszkodzenia w transporcie jest protokół szkody spisany z kurierem w momencie odbioru przesyłki. W takich sytuacjach prosimy o jak najszybszy kontakt z nami telefonicznie: 668 390 484 bądź na adres e-mail: sklep@mz-kuchnie.pl


Zwrot

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym.


Reklamacje u producentów

Wszelkie problemy techniczne, w trakcie eksploatacji, rozwiązywane są przez autoryzowane (przez producenta/importera) placówki serwisowe na terenie Polski. Adresy placówek serwisowych znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera. 


Reklamacja (rękojmia)

Klienci, którzy złożyli w sklepie zamówienie, po wejściu w Panel klienta po zalogowaniu się na swoje konto mogą zgłosić reklamację do złożonego zamówienia. Taka możliwość dotyczy tylko klientów, którzy założyli w sklepie konto. Klienci którzy nie założyli w sklepie konta proszeni są o wysłanie maila na adres sklep@mz-kuchnie.pl wpisując w temacie "reklamacja - zamówienie nr XX", gdzie XX to numer zamówienia.


Przejdź do strony głównej

Realizacja: Clickmaster Polska

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl